Studenti a absolventi

Předchozí zkušenosti nevnímáme jako základní podmínku. Důležitější je pro nás chuť pustit se do poctivé práce a učit se nové věci. Proto u nás rádi uvítáme spolehlivé a zodpovědné absolventy nebo studenty vysokých a středních škol se stavebním zaměřením, které obor baví a mají zájem se v něm rozvíjet.

Trainee program

Trainee program

Připravili jsme Trainee program právě pro tebe. Program je určen všem studentům stavebních vysokých škol, kteří chtějí vybudovat kariéru v nadnárodní stavební společnosti.

Uzávěrka přihlášek je v pátek 24. března 2023.

Studenti

Ať už se u nás budete věnovat dopravnímu, pozemnímu, železničnímu nebo vodohospodářskému stavitelství, budou vám v prvních týdnech k dispozici zkušení kolegové. Poradí, podají pomocnou ruku a usnadní rychlou orientaci v novém prostředí. Brzy převezmete odpovědnost a začnete samostatně zpracovávat své úkoly.

Studenti
Absolventi

Absolventi

Nebojte se sbírat pracovní zkušenosti už během studia a využijte možnost poznat různé obory v úspěšné firmě se silným zázemím! Příležitostí pro pracovité nadšence s čerstvými nápady je u nás dost. Rádi vám pomůžeme zjistit, kam by vaše profesní budoucnost mohla směřovat.

Partnerské školy

Přidejte se k nám

Využijte chytrý formulář a dejte nám o svém zájmu vědět hned, rádi se ozveme zpátky.

O jakou pracovní oblast máte zájem:

Vyberte kraj:

*Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil se zde uvedenými informacemi o zpracování osobních údajů společností PORR a.s..

Prohlédněte si volné pracovní pozice PORR

Zobrazit volné pracovní pozice

Jaké je pracovat pro PORR